Augsnes paraugi

  • Apgabalu izveide pēc biomasas atšķirībām
  • Paraugu noņemšana pēc GPS
  • Svarā vieglas tehnikas izmantošana augsnes paraugu noņemšanai

Paraugu ņemšanas plāns

Paraugu ņemšanas apgabali tiek veidoti balstoties uz ilggadējām biomasas izpētes kartēm. Apgabali raksturojas pēc neviendabīguma – augsnes granulometriskā sastāva, problēmu vietām, bioloģiskām atšķirībām, biomasas bagātības un citiem raksturlielumiem. Graudkopībā visbiežāk tiek izmantoti paraugu apgabali 3 hektāru platībā. Sastādot plānu, apgabaliem izveidotas speciālas paraugu ņemšanas trajektorijas, kas atbilst parauga apgabala ģeometrijai. Tas nodrošina precīzāku rezultātu veicot augsnes analīzes pirmo reizi, kā arī atkārtoti pēc vairākiem gadiem.

Paraugu noņemšana pēc GPS

Paraugu ņemšana notiek mehanizēti izmantojot kvadraciklu ar speciālu hidraulisku ierīci un GPS sistēmu, kas nodrošina piesaisti koordinātēm. Viens augsnes paraugs veidojas no 16-20 dūrieniem. Tādā veidā tiek sasniegta augsta kvalitāte, precizitāte un darba ražīgums. Kvadracikla vieglais svars pasargā ziemāju sējumus no izbraukāšanas, un samazina augsnes sablīvējumu un braukšanas pēdu veidošanos mitrā laikā.

Padziļināta augsnes izpēte dziļākajos slāņos!

Papildus esošajam precīzajam augsnes analīžu servisam līdz 20-25 cm dziļumam, piedāvājam veikt padziļātu augsnes analīžu izpēti līdz pat 60 cm dziļumā!
Ar īpašu tehniku spējam noņemt augsnes paraugus 2 slāņos, no 0 cm līdz 30 cm dziļumā, un no 30 cm līdz 60 cm.
Augsnes analīzes dziļākajos slāņos ir svarīgas augiem ar dziļo sakņu sistēmu, zaļmēslojuma augiem, zālājiem, kukurūzai, kartupeļiem u.c.

 

Lai uzzinātu vairāk: sazinieties ar mums

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.