Svaru komplekts ar svēršanas pēdām

AGRETO svaru pēdu komplekts

  • Pielāgojams svaru komplekts svēršanas darbiem ar 3 vai 4 pēdām ar 8000 kg maksimālo slodzi
  • Kombinējams ar jebkuru svaru ekrānu
  • Ideāli piemērots dzīvnieku svariem, barības maisītājiem, piena tvertnēm, konteineriem, platformām u.c.


Pielāgojami svari līdz 4000 kg slodzes noteikšanai

AGRETO svaru pēdas ir ideāli piemērotas uzstādīšanai zem visu veidu platformu svariem, smalcinātājiem, mikseriem, tvertnēm, konteineriem u.c. rezervuāriem.

Viegli uzstādāmi

Montāža aizņem tikai dažas minūtes. Vienkārši piestipriniet pēdu skrūves jebkurai konstrukcijai. Viss, kas jums ir nepieciešams, ir caurumi konstrukcijā, kur pieskrūvēt pēdas.

Stabila svaru tehnoloģija

AGRETO svaru pēdas ar 1000 kg nominālās slodzes izturību katrai pēdai, ir vibrāciju noturīga un ideāli pielāgojama tehnoloģija darbam daudzu gadu garumā, pateicoties 300% salaušanas slodzes rādītājiem.

Ūdensdroši un piemēroti fermām

Svari ir pilnībā putekļu un ūdens droši pēc aizsardzības klases IP68 (var lietot zem ūdens līdz 1 m dziļumam) un tādejādi izmantojami ārpus telpām, kūtīs, mitrās telpās. Visas daļas izgatavotas no nerūsējoša tērauda.

Izturīgs, ūdensdrošs ekrāns ar dzīvnieku svēršanas režīmu

AGRETO HD1 svaru ekrāns ir izgatavots no izturīga nerūsējoša tērauda korpusa un ir ūdensdrošs atbilstoši aizsardzības klasei IP67. Tam ir automātisks dzīvnieku svēršanas režīms.

Vairāk par AGRETO svaru komplektu lasiet šeit.

Lai uzzinātu vairāk: sazinieties ar mums

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.